АФНУ
16
Років досвіду
8
Років на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
52
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
0
Останній візит на сайт
вчора
Понад 16 років допомагаю клієнтам здійснити мрію: вигідно продати, купити, здати в оренду або ж орендувати житло. Гарантую індивідуальний підхід, повний супровід на всіх етапах угоди, чесність та конфіденційність. Моя мета - зробити цей процес для Вас комфортним та безпечним. Подзвоніть мені - і вже сьогодні ми зробимо перший крок до Вашої мети !!!

Продаж квартир (4)

  • Malinka Real Estate
    125 000 $
    2 907 $/м²

    Малоголосківська вул., (Будинок 3)

    єОселя єВідновлення
    ЖК ARTHOUSE park
    1 кімната
    43 / 15 / 19 м²
    поверх 5 з 14
    2023 рік побудови
    вчора
    ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ Адреса - місто Львів, вулиця Малоголосківська ЖК ARTHOUSE park Кількість кімнат — однокімнатна квартира. Поверх — 5 з 14 Тип будинку — новобудова Матеріал стін — цегла Загальна площа — 43 м², житлова — 14.8 м², кухня — 18.8 м². В квартирі зроблений авторський ремонт. Наявні меблі та побутова техніка: Miele, Sony. Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел. Санвузол — один, суміжний. Особливості даної квартири — сучасний дизайн, дизайнерські меблі (AGT, EGEER), штучний камінь в оздобленні, великі панорамні вікна з краєвидом на місто, квартира повністю готова до заселення. У будинку — підземний паркінг, дизайнерський ремонт під’їздів і коридорів загальн...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Malinka Real Estate
    129 000 $
    2 804 $/м²

    Володимира Навроцького вул., 39

    1 кімната
    46 / 15 / 16 м²
    поверх 5 з 9
    2025 рік побудови
    вчора
    ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ Адреса — місто Львів, вулиця Навроцького, 4. ЖК AUROOM SPARK Кількість кімнат — однокімнатна квартира. Поверх — 5 з 9 Тип будинку — новобудова. Матеріал стін — цегла. Загальна площа — 45,75 м², житлова — 14,83 м², кухня — 15,98 м². В квартирі зроблений авторський ремонт, наявні меблі та побутова техніка відомих брендів. Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел. З підігрівом підлоги по всій площі. Балкон — один. Санвузол — один, суміжний. Особливості даної квартири — квартира із сучасним ремонтом та якісним наповненням. Наявна також гардеробна кімната, продаж по переуступці прав . Поруч з будинком: приватна школа у будинку, дитячий садок, супермаркет...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Malinka Real Estate
    89 500 $
    2 034 $/м²

    Роксоляни вул., 149

    єОселя єВідновлення ЖК CONTINENT GREEN
    1 кімната
    44 / 16 / 16 м²
    поверх 10 з 10
    2024 рік побудови
    вчора
    ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ Адреса - місто Львів, вулиця Роксоляни 149 ЖК "Континент Грін" Кількість кімнат - однокімнатна квартира Поверх - 10 з 10 Тип будинку - новобудова. Загальна площа - 44 кв.м., житлова - 16 кв.м., кухня - 16 кв.м. Ремонт на завершальному етапі . Опалення - індивідуальне, встановлений газовий котел. Всюди де плитка є тепла підлога. Санвузол - суміжний. Будинок введений в експлуатацію , всі комунікації підключені , вже проживають люди. Право власності Особливості даної квартири - це те, що в квартирі мальовничий вигляд з вікна. Квартира буде повністю обладнана меблями і технікою, готова до проживання. Також можна придбати на даному етапі . Закритий двір, без машин. Р...
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
  • Malinka Real Estate
    90 000 $
    1 765 $/м²

    Володимира Вернадського вул., 36

    єВідновлення Санта Барбара
    2 кімнати
    51 / 28 / 9 м²
    поверх 8 з 9
    1993 рік побудови
    вчора
    ПРОДАЖ КВАРТИРИ З РЕМОНТОМ Адреса — місто Львів, вулиця Вернадського 36, Кількість кімнат — двох кімнатна квартира. Поверх —8 / 9 Тип будинку — чешка . Матеріал стін —панель. Висота приміщень згідно техплану 2,65м Загальна площа —51 м², житлова —28 м², кухня — 9 м². В квартирі зроблений ремонт, наявні меблі та побутова техніка. Опалення — центральне лоджія - одна Санвузол— один роздільний Поруч з будинком: школа, дитячий садок, супермаркет АТБ, , парк, відділення нової пошти, аптеки, зупинка громадського транспорту, тощо). Код обʼєкта: 3536
    Рієлтор
    Сертифікований рієлтор АФНУ
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.